Novosti

33. Motohappening 22-24.05.09.

mh33Za nama su već dvije utrke Ducati cupa, a treća je pred nama za manje od mjesec dana, točnije u nedjelju 28.06.2009 u sklopu 34. Motohappeninga.
Dok Ducati twinovi ponovno ne zabrundaju, pogledajte snimke natjecatelja i same Grobničke staze koje je napravio naš vrijedni Sandro. Snimka Grobnika bi trebala pomoći svim trkaćima da poprave svoja vremena i ulove idealne putanje.
33. Motohappening koji se tradicionalno održao na Grobniku od 22.-24. svibnja 2009. za "DOC Croatia" prošao je osvajanjem prvog i drugog mjesta u "Ducati Open Cup" u klasi BOT-CL i trećim mjestom u BOT-HT!
Robert Žunić (F1) osvojio je prvo mjesto sa najbržim krugom 1:55:515, a Srećko Petrić SS 900) drugo mjesto sa zaostatkom od 1.64 sekunde (vozilo se pet krugova) i najbržim krugom 1:55:034.
Anđelko Hukman (996) nije završio utrku zbog pada, srećom bez većih posljedica., a najbrži krug je imao 1:44:969. Karlo Kotlar (Monster S4RS) osvojio je četvro mjesto sa najbržim krugom  2:04:891, iako je i on nakratko izletio sa staze, srećom bez pada ali se uspio  vratiti na stazu. Milan Vončina (1098S) osvojio je treće mjesto u klasi BOT-HT sa najbržim krugom 1:39:118.